דולצ'ה ויטה  סדנת ציור בטוסקנה


29    באוקטובר    –        04  בנובמבר  2012
הטיול בהדרכת          ד"ר ורדה רוטשיין מאייר    
סדנת ציור     בהדרכת  האמנית  עמילי גלבמן


 
 
                                                                                                        
ד"ר ורדה רוטשטיין מאייר,
בעלת תואר ד"ר באמנות ומגדר, מרצה לאמנות, ומלווה קבוצות לחו"ל, מומחית לאיטליה -.
אודות טיולים והדרכות באתר.

עמילי גלבמן ,
אמנית רב תחומית: ציור , צילום ,מייצב -אוצרת תערוכות . ומנחה סדנאות
לימודי אמנות,וציור, אמנית פעילה  ,ראש  קבוצת האמנים "ולא הצלחתי להגיד" 
אודות עמילי  והסדנאות באתר.
 
  יום 1 29.10 : ת"א - רומא – אורבייטו
נמריא משדה התעופה בן גוריון בדרכנו לרומא. עם הנחיתה נשים פעמינו צפונה לעבר חבל אומבריה. תחנתנו הראשונה - העיירה היפהפיה – אורבייטו. נעפיל בפוניקולר (רכבת פס) לפסגתה היושבת על לוע של הר געש כבוי. נצפה בחזית הדואומו המרהיבה שהינה מהיפות באיטליה, נבקר בקפלה סן בריציו ונראה את ציוריו המדהימים של לוקה סניורלי. נסייר בסמטאות הציוריות ונהנה מתצפית בלתי נשכחת על יופיו המהמם של מרכז איטליה. העברה למלון. ארוחת ערב.

  יום 2 30.10 : סדנת ציור - פיאנצה
את הבוקר נפתח לאחר א. הבוקר בסדנת ציור בבית המלון-  אודות הסדנאות של עמילי באתר.בשעת צהריים נצא לעבר העיירות הקטנות והציוריות במיוחד בדרום טוסקנה, לאורך דרך הקיאנטי הקטנה ועמק אורצ'ה. נבקר בעיירת הגורמה של טוסקנה – פיאנצה, נסייר ברחובות האהבה השונים ונבקר בין חנויות המציעות שלל מעדנים וגבינות פקורינו מעולות, נתרשם מהנוף הטוסקני ונהנה מזמן ציור איכותי. נמשיך לעבר מונטפולצ'יאנו, היושבת על צוק נישא. נעלה לפסגת העיירה, פיאצה גראנדה התחומה בין חזיתות בתים שונים ומרשימים, ונרד בסמטאותיה הפתלתלות והציוריות. נתרשם מהמבנים הטוסקנים המאפיינים את תקופת הרנסנסבעיירה, ונהנה מזמן ציור איכותי במקום חזרה למלון. ארוחת ערב.

  יום 3 31.10 : פירנצה
בשעות הבוקר נצא לבירת  הרנסנס – פירנצה. נתחיל בתצפית בלתי נשכחת מכיכר מיכלאנג'לו שבמרומי גבעה המשקיפה על העיר כולה. נתחיל בביקור במוזיאון האופיצ'י בו נתרשם ממיטב יצירות האמנות של גדולי תקופת הרנסנס. נמשיך בסיור רגלי באתריה המרכזיים של העיר, כולל פיאצה דלה סיניוריה,    המהווה מוזיאון פתוח ונושם של פסלים וארמונות, שם נשב לצייר את הפסליםב0פיאצה  ולאחר מכן נמשיך לקתדרלה החולשת על חזיתה האדירה של קתדרלת העיר, סיפורי התנ"ך המתוארים על גבי "שערי גן העדן" ועוד. אחר הצהריים נבקר במוזיאון האקדמיה ונתרשם מיצירתו הידועה ביותר של מיכלאנג'לו – דוד ונשב לצייר את הפסל המדהים.זמן פנוי לשוק העור ולחנויות. ארוחת ערב במסעדה  פלורנטינית.


  יום 4 01.11 : סדנת ציור - מונטהפולצ'יאנו
את הבוקר נפתח לאחר א. הבוקר בסדנת ציור בבית המלון-  אודות הסדנאות של עמילי באתר.בשעת צהריים ניסע לעבר ארצו המקסימה ונלמד על מציאת הצלב האבוד ציורו המיוחד של פירו דלה פרנצסקה בכנסיה ע"ש פרנציסקוס הקדוש. חזרה למלון. ארוחת ערב.

  יום 5 02.11  : דרך הקיאנטי - יקב טוסקני  
את היום נקדיש לגבעות המפורסמות של אזור הקיאנטי. ניסע לאורך דרך הקיאנטי (s 222) המחברת בין פירנצה לסיינה. נהנה מהנופים המיוחדים באזור, גבעות מעוגלות, כרמים, בתי חווה אדמדמים ועצי זית. נעצור לציור בטבע, ונבקר באחת מהעיירות הפזורות לאורך הדרך. הנאה מיוחדת לאוהבי היין  - ביקור ביקב  וטעימה של יין הקיאנטי ויינות אחרים. חזרה למלון. ארוחת ערב.

    יום 6 03.11 : סדנת ציור - וינצ'י - לוקה
את הבוקר נפתח לאחר א. הבוקר בסדנת ציור בבית המלון-  אודות הסדנאות של עמילי באתר.בשעות הצהריים נצא לוינצ'י - עיירת הולדתו של איש האשכולות הגאון של הרנסנס - ליאונרדו דה וינצ'י. נבקר במוזיאון ליאונרדינו ונתרשם מדגמי עבודותיו ויצירותיו. אחר הצהריים נשים פעמינו לעיר המקסימה מוקפת החומה - לוקה. נלמד את סוד אגדת הצלב האמיתי, נבקר בפיאצה דל אנפיתיאטרו, עדות לשלטון הרומאים במקום, ונצפה בכנסיית סן מיקלה אין- פורו, המיוחדת בחזיתה. זמן פנוי ליהנות ממדרחוב העיר הססגוני – ויה פילונגו, על שפע החנויות המעוצבות והמזמינות שבו. חזרה למלוננו וארוחת ערב.

  יום 7 04.11 : סיינה - ת"א
הבוקר נצא לביקור בעיר הפאליו (תחרות הסוסים) סיינה. נבקר בפיאצה דל קאמפו, הכיכר המרהיבה המעוצבת כקונכיה, ונלמד את סוד המרוץ המיוחד והמטורף בין רובעי העיר, הנערך כאן במהלך הקיץ. נבקר במוזיאון העירוני ונתרשם ממיטב יצירות האמנות בו. נטפס ונבקר בקתדרלה המקומית שחזיתה המפוארת מהווה זכר לגדולתה ועושרה של העיר בעבר. בשעות הערב העברה לשדה התעופה ברומא לטיסה חזרה ארצה.
 
מחיר לאדם בחדר זוגי: 1349 יורו (מבוסס על 24 – 20 נוסעים)   
מחיר לאדם בחדר זוגי: 1279 יורו (מבוסס על 25 – 30 נוסעים) 
תוספת חדר ליחיד:199  יורו

  המחיר כולל:
    טיסת אל על לרומא וחזרה, כולל מיסי נמל וביטחון
6 לילות בבית מלון בדרגת 4* בנוף טוסקני, על בסיס חצי פנסיון
 אולם בבית המלון לסדנת ציור – 3 פעמים (3 שעות) בהדרכת האמנית עמילי גלבמן- הכל באתר
 אוטובוס תיירים ממוזג ונוח  צמוד למסלול הטיול.
 מדריכה מלווה, מומחית לאזור – ד"ר ורדה רוטשטיין מאייר
 כניסות וביקורים כמתואר במסלול
 תשר לנותני שירותים בחו"ל (לא כולל שרותי סבלות בבתי המלון ולמדריך הקבוצה)

  המחיר אינו כולל:
התייקרויות דלק לאחר תאריך 01.08.2012
ביטוחים לסוגיהם.
כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל


חייגו וטיילו לפרטים : ד"ר ורדה רוטשטיין מאייר  ,טל: 0522-492988  ,vmayer@varda-art.co.il

 
חברת סולו איטליה אחראית על הוצאת הטיול
 

     לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט